پیامک-می-تواند-به-رشد-کسب-و-کار-من-کمک-کند؟

پیامک می تواند به رشد کسب و کار من کمک کند؟

در عصر حاضر، محتوا یکی از ابزارهای اصلی رشد هر تجارتی به شمار می‌رود، حالا می‌خواهد به شکل مقاله‌ای طولانی باشد یا به‌صورت یک تیتر روزنامه و یا حتی یک آگهی تبلیغاتی، اگر صاحبین مشاغل و کسب‌و‌کار نتوانند خود را با شرایط کنونی و سرعت تکنولوژی همگام سازند، نه تنها پیشرفتی در کارشان حاصل نمی‌شود بلکه به تدریج شاهد روندی نزولی در رشد کسب‌و‌کارشان نیز خواهند بود.

 اما آنچه که امروز قرار است راجع به آن سخن بگوییم، نقش پیامک در رشد هر تجارتی است.

به واقع می‌توان گفت در حال حاضر که گوشی موبایل به همراه درجه یک افراد تبدیل شده است، تبلیغات پیامکی به شیوه‌ای اصولی می‌تواند یک جهش بزرگ در رشد کسب‌و‌کار به‌شمار آید.

بازاریابی پیامکی چرا!؟

برای تعامل هر چه بهتر با مشتریان خود، شما نیاز دارید شیوه‌ای مناسب را در پیش بگیرید تا از طریق آن در هر زمان و شرایطی راه ارتباطی خود را با کاربرانتان حفظ کنید. از جمله این روش‌ها، می‌توان به انواع تبلیغات چه در سطح کم و چه به شکل گسترده، اشاره نمود.

از جمله تبلیغات در سطح کم می توان به تبلیغ با بنر، پلاکارد، تبلیغ در مجلات و انواع تبلیغات کاغذی اشاره کرد، اما تبلیغات در سطح گستره‌تر به تبلیغ در فضاهای مجازی از جمله تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، تبلیغ از طریق سایت‌های پر بازدید، رادیو، تلوزیون و پیام کوتاه می‌باشد.

در این بین پیام کوتاه یکی از بهترین روشهایی است که در عین به‌صرفه بودن، بهینه نیز هست، چراکه حجم وسیعی از جامعه هدف را در برمیگیرد. 

چه کسانی می‌توانند از سامانه پیامکی استفاده کنند؟

فعالیت و تجارت شما به هر شکل و در هرسطحی که باشد، اگر از شیوه ی صحیح در بازاریابی پیامکی برای آن استفاده شود، می‌تواند به فرصتی برای پیشرفت در کار شما بدل گردد. در زیر به چند نمونه از فعالیتهایی که می‌توانند از پنل‌های اس ام اس در فعالیت خود بهره بگیرند اشاره کرده‌ایم:

  • موسسه‌های آموزشی دولتی و خصوصی
  • مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌ها
  • شرکت‌های دولتی و خصوصی
  • موسسات مالی اعتباری و بانک‌ها
  • فروشگاه‌های بزرگ و کوچک
  • کسب‌و‌کارهای آنلاین
  • و…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیامک انبوه بدون ثبت نام

اگر می خواهید برای کسب و کار خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و نمی خواهید پنل پیامک ثبت نام و خرید کنید

ما برای شما راه حلی متفاوت داریم.

ارسال پیامک بدون ثبت نام